Nezaradené

Dnes jsem se posunula.

Nenechte se mýlit, sedím na svém místě u počítače,ale dnes se všichni někam posunují, tak proč ne já taky. Byl u mě ten můj sympatický pán, který mi zařídil webovou stránku a snažil se mě naučit vkládat k článkům obrázky. Navrhl mi, že se sejdeme někde v kavárně a on mi na svém PC ukáže, jak se to dělá. Vzhledem k tomu, že znám své neschopnosti, požádala jsem ho, aby mě navštívil doma, protože i když si to někde v kavárně zapíšu, příjdu domů a nebudu vědět nic.

Byl to z mé strany výborný nápad, protože samozřejmě první verze vkládání z nějakého důvodu nefungovala, tak milý odborník vyzkoušel druhou a ta se naštěstí nestavěla na zadní a fotografie naskočila. Když si představím, jak bych si pak sama doma zoufala, sebevědomí by dostávalo na frak, těším se, že to dopadlo takhle. Takže, teď budu ťukat na ikonky, které jsem si pečlivě poznačila a zkusím, zda se to povede. V tuto chvíli vůbec netuším, kterou fotku vyberu a jsem psunutá jen o kousek. Když se mi na stránce obrázek objeví, tak se fintou, kterou mi dotyčný pán poradil, dostanu zpátky na text a napíšu vám, co je to za obrázek.

Zdá se, že se mi to povedlo, ale je to tak malé, že jen tuším, že by to mohl být záběr ze Sydney. To si budu jistá, až to uvidím ve velikosti, která bude na mé stránce. Postupně si zkusím pohrát s ostatními články a nasázet k nim obrázky a to se už budu muset ke stolu přivázat, protože to už bude fakt posun, a když ne posun, tak se budu vznášet pýchou.

Pridaj komentár