Nezaradené

Návod na přihlášení

Moji milí,  počítačem nepolíbení čtenáři. Voláte mi a píšete, že se nemůžete přihlásit na můj web. Dnes se mě ujal můj administrátor – fuj, docela ošklivé slovo, ve skutečnosti je to milý mladý a trpělivý pán. Naštěstí se lekce zůčastnil i můj manžel a tak celé sezení trvalo podstatně kratší dobu, než kdybych tam seděla jen já, protože vy jste “písíčkem” nepolíbení, ale mne ještě nechytilo ani za ruku.

Pokusím se napsat, co jsem si zapamatovala a manžel mi to potom opraví. Takže:

1. Kdo ještě nereagoval na můj článek – v pravém horním rohu je  P R I H L Á S E N I E a pod tím – ak ste na naších stránkách po prvý raz – –registrujte sa.  Na to kliknout. Objeví se čtvereček k vyplnění.Do chlívku “používateľské meno” napíšete jméno, pod kterým chcete, abyste byli viděni – nemusí být Vaše vlastní.

Potom je kolonka e-mail – tam napíšete svůj e-mail – nebojte se, nikde nebude k vidění

Kliknout na registraci a na Váš e-mail obratem příjde nějaká adresa, na kterou kliknete a objeví se Vám zase nějaká kolonka, do které vyplníte “heslo” a při dalších “návštěvách se jen heslem přihlásíte.

Tak takhle jsem to pochopila a mělo by to fungovat.Uveřejním to, zkuste to, ale ještě oslovím pana M., aby mi ten můj návod opravil, pokud jsem něco zvrzla, event. potom doplním.

Pridaj komentár